Horoskopi

Këto janë sjelljet që urren çdo shenjë e horoskopit tek të tjerët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:50 - 14/01/22 |
mapo.al

Çdo njeri ka diçka që nuk i pëlqen nga personat e afërt apo dhe nga ato që takojnë për herë të parë. Disa i shprehin pakënaqësitë e disa të tjerë jo. Por sipas horoskopit këto janë sjelljet, apo ngjarjet që nodhin shpesh që secila shenjë nuk i pranon.


Dashi urren: Mbylljen e kafshëve në kafaze, mospërgjigjen në telefonata, njerëzit që publikojnë gjërat intime në rrjetet sociale.


Demi urren: Mburravecët, mungesën e organizimit dhe rendit, kuzhinierët e këqij.Binjakët më së shumti urrejnë: Njerëzit pa sens humori, njerëzit që nuk iu kushtojnë vëmendjen, të cilën e meritojnë, orët e prishura dhe alarmet që nuk funksionojnë.
Gaforrja më së shumti urren: Njerëzit, të cilët i zgjojnë herët, fjetjen në  shtrat të keq, të nxehtit, veshjen pa stil.Luanët më së shumti urrejnë: Njerëzit që vishen më mirë se ata, njerëzit që ngasin veturën më mirë se ata, të ftohtit.

Virgjëresha më së shumti urren: Njerëzit, të cilëve u mungon sensi i organizimit, njerëzit që vonohen, njerëzit, të cilët nuk ua kthejnë gjërat e huazuara, humbjen e kohës në gjëra të parëndësishme.

Lexo edhe :  Kjo është superfuqia juaj sipas shenjës së horoskopit

Peshorja më së shumti urren: Njerëzit që i thonë t’ia ulë zërin muzikës, njerëzit që shtiren se janë më të mirë, sesa janë, seksin për një natë.

Akrepi më së shumti urren: Nëse dikush është më mirë sesa ai në ndonjë detyrë, njerëzit që luajnë me ushqimin, nëse bëhet viktimë e thashethemeve.

Shigjetari më së shumti urren: Njerëzit që ankohen shumë, vonesën, njerëzit që frikësohen, akuzat se nuk dijnë të menaxhojnë paratë, keqtrajtimin e kafshëve.

Bricjapi më së shumti urren: Mburravecët që nuk kanë arsye për t’u mburrur, njerëzit që u kërkojnë para hua, njerëzit që nuk e mbajnë fjalën, njerëzit që nuk kanë qëndrim strikt.

Ujori më së shumti urren: Bisedat për të kaluarën, thashethemet, Njerëzit jopraktikë, që gjërat i dijnë vetëm në teori, mungesën e përkushtimit.

Peshqit më së shumti urrejnë: Të nxehtit e madh, shoferët e ngadalshëm, mungesën e vetëdijës për mbrojtjen e ambientit.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas