ShowBizz

“Këto këpucët i ke veshur 3 herë”, Bora Zemani i kthehet komentueses
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:08 - 17/11/20 |
mapo.al

Moderatoren Bora Zemani jemi mësuar ta shikojmë nga e hëna në të premte, nën moderimin e emisionit “Përputhen”. Në çdo puntatë, ajo është shfaqur e kuruar deri në detaje dhe çdo look e ka ndarë fillimisht me ndjekësit në rrjete sociale, siç ka bërë dhe së fundmi.Bora ka ndarë një foto nga puntata e sotme, ku shfaqet e veshur bardhë e zi dhe me flokë të drejta, të lëshuara. Një ndër ndjekëset është kapur te këpucët e moderatores, duke i shkruar se i ka veshur tre herë.


“Më shumë se aq në fakt. Nuk jam njeriu që vesh një herë këpucët edhe i hedh”, i ka replikuar Bora.


Bora, si të gjithë ne, beson se këpucët nuk janë plaçka njëpërdorimëshe dhe me të drejtë!


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas