Teknologji

Këto kombinime sekrete në tastierë do t’ju mahnisin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:16 - 04/07/18 |
mapo.al

A keni menduar ndonjëherë sa shumë sekrete janë të fshehura brenda kompjuterit tuaj?


Qysh 20 vite më parë, kompjuterët kanë pasur kapacitet prej 320 megabajt.


Tani, për Windoës dhe OS X në tastierë mund të gjeni truqe për të cilat as nuk e keni menduar ndonjëherë.
Etiketa: , , ,

Pas