Horoskopi

Këto shenja horoskopi nuk kanë marrëdhënie të mira me paratë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 01:15 - 07/12/21 |
mapo.al

Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme e kanë të vështirë të kenë një marrëdhënie të qendrueshme me paranë.


Ja për cilat shenja bëhet fjalë:


BinjakëtMarrëdhënia e tyre me paranë është një marrëdhënie dashuri-urrrejtjeje, binjakët harxhojnë shumë para dhe prapë ankohen se nuk kanë asgjë.
Femrat e shenjës së binjakëve harxhojnë shumë për bizhuteri dhe veshje, kurse meshkujt binjakë harxhojnë më shumë për udhëtime dhe pajisje elektronike.Luani

Është shumë bujar dhe nuk di të kurshehet për asgjë dhe askënd. I pëlqen ta përkëdhelë veten dhe të mos e privojë nga asnjë dëshirë e kënaqësi. Harxhon shumë për libra, veshje dhe suvenire.

Akrepi

E dashuron paranë dhe  i pëlqen të investojë në lojëra të rrezikshme, si dhe të dalë fitimtar. Nëse dikush që i përket kësaj shenje bën plane për të shpenzuar, nuk mendohet dy herë, por prish dhe prish pa u ndalur.

Lexo edhe :  Të papara këto shenja Horoskopi… lodhen akoma pa filluar punë

Femrat akrep shpenzojnë shumë për kujdesin personal, kurse akrepët meshkuj janë të paparashikueshëm, ose i prishin të tëra ose nuk nxjerrin qindarkë nga xhepi.

2


Etiketa: , ,

Pas