ShowBizz

Khloe tërheq vëmendjen, pozon me këmbët përpjetë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:45 - 31/03/20 |
mapo.al

Kanadezja seksi, Khloe Terae, prej disa ditësh po sfidon modelet e tjera përsa i përket të pozuarit. Gjatë kësaj kohe ajo ka qënë shumë aktive duke postuar foto në të cilat nxirrte në pah trupin tërheqës.


Në foton e fundit, Khloe ka bërë një lëvizje areobike, duke qëndruar vetëm me duar. Dhe kësaj here, linjat e saj trupore të lënë me gojë hapur.

 

 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas