Aktualitet

Kiara, Siara dhe Aiden, trinjakët e porsalindur në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:38 - 30/04/21 |
mapo.al

Një nënë e re ka sjellë në jetë tre vajza, të quajtura Kiara Siara dhe Aiden.

Lajmin e ëmbël e ka publikuar në rrjete sociale ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Kjo e fundit thotë se nëna dhe trinjaket gëzojnë shëndet të plotë, e për këtë, përgëzon stafin e maternitetit “Koço Gilozheni:


“Me lajmin e mirë të lindjes së trinjakëve Kiara, Siara dhe Aiden shëndosh e mirë, nën kujdesin shembullor të stafit të maternitetit “Koço Gliozheni”, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkuran Manastirliu.13Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas