Aktualitet

Kida pozon si asnjëherë më parë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:54 - 27/03/20 |
mapo.al

Kida gjithmonë ka qënë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me fansat foto dhe video nga përditshmëria e saj.


Ajo nuk i kursen as pozat provokuese të cilat tërheqin herë pas here vëmendjen e ndjekësve. Mirëpo Kida na ka befasuar me postin e fundit në “Instastory” ku kishte pozuar me të brendshme.
Ajo dukej shumë tërheqëse dhe në pah viheshin format atraktive.

See the source image

See the source image


Etiketa:

Pas