Aktualitet

Kim Jong-un mund të ketë vdekur vërtetë, e motra kërkon fundin e samitit me SHBA-të

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:30 - 10/07/20 |
mapo.al

Motra e liderit koreano-verior, Kim Jong-un, Kim Yo Jong ka shprehur dyshime për zhvillimin këtë vit të takimit historik mes Veriut komunist dhe Shteteve të Bashkuara, duke ringjallur kështu diskutimet e zjarrta mbi shëndetin e udhëheqësit të vendit.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas