ShowBizz

Kim Kardashian darkon e pa grimuar, ja si duket fytyra e saj (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:28 - 21/08/19 |
mapo.al

Kim Kardashian është një nga femrat më të famshme në botën e modës dhe “showbiz-it”. Së fundmi ajo u pa e pagrimuar teksa shoqëronte partnerin e saj Kanye West.

E pagrimuar si rrallë herë, ajo ka nxjerrë në pah disa defekte. Kim dukej e lodhur dhe në njërën anë të fytyrës janë shfaqur akne.

Çifti kishte dalë për darkë, veshur sportiv, ndryshe nga herët e tjera.


Etiketa: ,

Pas