ShowBizz

Kim Kardashian dhe Kanye West shesin në rrugë për bamirësi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:58 - 24/03/19 |
mapo.al

Kanye West dhe Kim Kardashian kanë dalë në rrugë për të shitur këpucë Yeezys për të mbledhur para për bamirësi për të varfërit.


Kanye, Kim dhe Adidas bashkëpunuan me njëri-tjetrit për të shitur linjën e këpucëve të reperit dhe të gjitha të ardhurat shkuan për Aleancën Kombëtare për Sëmundjet Mendore.


Të gjithë kanë mundësinë të blejnë Yeezy Boost 700 V2 “Geode” për 300 dollarë.Aleanca Kombëtare për Sëmundjet Mendore është organizata më e madhe kombëtare e shëndetit mendor, e dedikuar për ndërtimin e një jete më të mirë për miliona amerikanë të prekur nga sëmundjet mendore.


Etiketa: , , ,

Pas