Aktualitet

Kim Kardashian e demonstron: Jam single


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:15 - 13/01/21 |
mapo.al

Kim Kardashian, një prej emrave më të ndjekur të show-bizit ka treguar vetë sot në një mënyrë origjinale, se tashmë është single. Në një postim në Instagram, ajo ka nxjerrë në pahë në mënyrë të qëllimtë dorën e saj, ku mungon unaza.


Ndarja me këngëtarin Kanye West, ka kohë që përflitet.


Por tashmë mesa duket gjithçka është zyrtare.

Kim Kardashian gjithsesi në këtë postim, nuk ka lënë pa demonstruar hiret dhe bukurinë e saj, cka duket se ka entuziasmuar miliona ndjekës që ka në rrjet.1
Etiketa: , , ,

Pas