ShowBizz

Kim Kardashian e tepron me veshjen në eventin e fundit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:00 - 18/02/19 |
mapo.al

Kim Kardashian ka veshur një fustan që nuk lë asgjë pa i zbuluar.


Ylli 38 vjeçar i “Keeping Up With Kardashians” u shfaq në eventin e kozmetikës për të mbështetur stilistin e flokëve në Chris Appleton në Hollywood Beauty Awards të vitit 2019 në natën e së dielës (17 shkurt) në Avalon Hollywood-Los Anxhelos.Kim dukej super nxehtë në një fustan të zi, me një çarje në pjesën  lart, teksa nxorri në pah gjoksin, duke marrë kështu gjithë vëmendjen.


Chris Appleton u propozua për çmimin Lori McCoy-Bell Hairstyling të cilin dhe e fitoi.

 

 


Etiketa: , , ,

Pas