ShowBizz

Kim Kardashian i mbulon të gjiththa, përveç …
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:17 - 01/07/18 |
mapo.al

Ajo është një nga femrat më me ndikim dhe më të komentuara në botë.


Ylli amerikan, Kim Kardashian si gjithnjë ‘pushton’ rrjetet sociale me paraqitjet e saj.


Së fundmi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram, ku shfaqet plot stil.


Veshur më shumë dimërore, megjithatë me pantallonat ngjitur për trupi, edhe kësaj radhe nuk ka kursyer, ka ekspozuar të pasmet bombastike.Etiketa: , , ,

Pas