ShowBizz

Kim Kardashian ndihmon protestuesen që u shpërfytyrua gjatë protestës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:55 - 02/06/20 |
mapo.al

Kim Kardashian është ofruar bujarisht për të ndihmuar një protestuese e cila u plagos rëndë nga një plumb gome gjatë fundjavës.


Fotoja e vajzës që ishte qëlluar në fytyrë teksa po qëndronte në rrugë duke filmuar gjatë një proteste për George Floyd, po bënte xhiron e rrjetit në Twitter dhe jo vetëm.


 


See the source image


Vajza kishte marrë plagë në ballë ndërkohë syri i majtë ishte enjtur. Kim u trondit aq shumë nga pamja saqë premtoi se do ta ndihmonte protestuesen duke i paguar faturën e spitalit.

Kjo është zemërthyese dhe shqetësuese. A di dikush nga ju se si mund të kontaktoj me të? Do të dëshiroja ta ndihmoja atë në kujdesin e saj mjekësor nëse ajo ka nevojë”, ka shkruar ajo.

Dhjetra njerëz i bënë tag vajzës, e cila e ka emrin Shannyn, në Twitter në mënyrë që Kim të mund të lidhej me të.

See the source image

 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas