ShowBizz

Kim Kardashian, një bionde magjepsëse

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:15 - 17/05/20 |
mapo.al

Kim Kardashian vazhdon të mbetet një prej personazheve të showbizit për paraqitjen dhe për linjat trupore që ka. Në secilën paraqitje të saj, 39-vjeçarja shihet të kujdeset në detajin më të vogël të mundshëm, pasi merr vëmendje nga publiku i gjerë, shkruan Daily Mail.


See the source image


Në postimet e fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka mahnitur miliona ndjekësit e saj, përmes dukjes së re.


Kim Kardashian, si zeshkane dhe si bionde (Foto: Getty Images/Guliver/Screenshot/Instagram/kimkardashian)


Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” është kthyer në bionde teksa flokët e saj duken edhe më të shëndetshëm gjatë izolimit. Për t’u dukur edhe më bukur, Kim vendosi që rrënjët e flokëve të saj t’i linte më të errëta, ashtu sikur është edhe ngjyra e saj natyrale.

Paraqitjes së saj, ajo i shtoi edhe një grim të rëndë, ku publikoi edhe produktet e përdorura, të cilat ishin kryesisht të markës së saj.

See the source image

See the source image


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas