Aktualitet

Kim Kardashian nxjerr në shitje vilën luksoze në Beverly Hills, ja sa kushton (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:45 - 06/01/20 |
mapo.al

Kim Kardashian ka nxjerrë në shitje rezidencën e saj në Beverly Hills. Sipas asaj që shkruan ‘Cosmopolitan’ vila në Kaliforni është në shitje për 5.7 mln $ dollarë.


Kim ka jetuar në këtë ambient me ish-partnerin e saj, Kris Humphries. Pas vendimit të shitjes në rrjet kanë qarkulluar edhe foto të ndryshme të shtëpisë brenda dhe jashtë saj, duke zbuluar me detaje luksin e vendit ku pjesëtarja e klanit Kardashian ka jetuar më parë.


Kardashian herë pas here ka bërë blerje të kushtueshme së bashku me bashkëshortin Kanye West.foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri


 Etiketa: , , ,

Pas