Aktualitet

Kim pozon me bikini, më në formë se kurrë pas rikthimit me Kanye West (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:02 - 26/07/21 |
mapo.al

Modelja me famë botërore Kim Kardashian, ka pozuar me bikini në mes të detit. Ajo shihet e veshur me bikini në ngjyrë lëkure e në pah ka vendosur format trupore.


Ajo e ka kompletuar pamjen me një kapele që i qëndron mjaft mirë me bikinit e veshura.


“U ktheva në ishullin tim të mrekullueshëm”, tha Kim.Ajo ka festuar së fundmi 40-vjetorin e lindjes dhe kohët e fundit është parë me ish-partnerin, reperin Kanye West.Mediat rozë kanë aluduar se dyshja është rikthyer sërish bashkë pasi kohët e fundit që janë parë bashkë, dukeshin mjaft të lumtur.<
>
Screenshot_3-11 Screenshot_4-13 Screenshot_2-11 Screenshot_5-9 Screenshot_6-13

 

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas