Aktualitet

Kishin 5 muaj bashkë – Ndahet nga e dashura aktori i njohur, Zac Efron


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:38 - 27/11/20 |
mapo.al

Aktori i njohur hollivudian, Zac Efron thuhet se i ka dhënë fund romancës me Vanessa Valladares.


Ylli i Bayëatch duket se i ka dhënë fund lidhjes me 25 vjeçares, pas pesë muajsh lidhje.


Një burim për gazetën The Sun tha se: “33 vjeçari ka nisur xhirimet për filmin “Gold” dhe distanca është bërë pengesë për dashurinë e tyre.”


Edhe pse ata festuan së bashku ditëlindjen e 33-të të Efronit në tetor, aktori i ka dhënë fund romancës së tyre.Për këtë arsye, ata kanë vendosur t’i japin fund pa nisur ende bashkëjetesën.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas