Kryesore

“Kishte 4 lidhje paralele”/ Aktori i Portokolli i nxjerr sekretin ish-të dashurës (FOTO)


               Publikuar në : 20:59 - 10/02/19 |
mapo.al

Aktori i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Siç kuptohet nga një sërë mesazhesh ofenduese, ndarja ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku sipas tij “ajo kishte 4 lidhje paralele”.


Aktori ka bërë publike disa mesazhe, emrin dhe foton e ish-të dashurës, të cilat për arsye privatësie nuk po i publikojmë.

<
>
veleshnja5 veleshnja4 veleshnja3 veleshnja2 veleshnja1

Ndonëse pak kohë më parë, i ftuar në “Shiko Kush Luan”, aktori u shpreh se donte ta mbante të fshehtë lidhjen, se “s’po i pëlqente që po e ndante me burra të tjerë në Instagram” sepse atë që do e do për vete, për detaje të tilla nuk u mendua dy herë.

Sikur të mos mjaftonte, Veleshnja ka postuar edhe një numër të konsiderueshëm mesazhesh të ndjekësve, të cilët po ashtu si ai kanë shpërthyer me komente negative kundër ish-partneres së aktorit.


Etiketa:

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. ca eshte ky katundar idiot, si i jep te drejte vetes ky injorant dhe juve si media te pergojoni publikisht nje femer, pavaresisht se cfare ben ajo me jeten personale te saj, eshte ne terezi nga trute e kokes ky fshatar, kujt publik po i plas se cben ky me femren e vet

    Përgjigju &amp;darr;
CLOSE
CLOSE
Pas