ShowBizz

Kishte hipur në jahtin e biznesmenit miliarder, modelja gjendet e vdekur në ishullin grek

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:15 - 03/09/18 |
mapo.al

Një 20-vjeçare është gjetur e vdekur në një jaht luksoz të ankoruar pranë ishullit Kefalonia në Greqi.


Mediat greke shkruajnë se vajza ishte modele dhe mund të ketë qenë pjesë e ekuipazhit në jahtin e biznesmenit miliarder meksikan, Alberto Bailleres.


Sinead McNamara është gjetur pa shenja jete brenda një prej dhomave të jahtit.


Mediat e huaja shkruajnë se jahti ka qenë i ankoruar prej disa ditësh në bregun grek.


Shkaqet e ndarjes nga jeta të 20-vjeçares janë ende të paqarta, por policia greke ka nisur hetimet për vrasje.

 


Etiketa: , , , , ,

Pas