ShowBizz

Kjo është arsyeja e përlotjes së Arbana Osmanit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:06 - 30/04/20 |
mapo.al

Moderatorja e njohur për publikun shqiptar, Arbana Osmani, nuk ka mundur t’i ndalonte lotët teksa dëgjon një mjeke të flasë.


Bëhet fjalë për një doktoreshë shqiptare e cila gjatë emisionit ‘Top Story’ ka treguar vështirësitë që ka kaluar dhe po kalon në këtë situatë pandemie.


Frika më e madhe e saj qendronte tek fakti se mos infektonte edhe familjarët e saj.


See the source image


Moderatorja nuk ka ngurruar dhe e ka postuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’ duke i bashkangjitur disa fjalë të ndjera.

 

Arbana po ashtu ka njoftuar se emisoni shumë i dashur për publikun ‘Dua të bëj të lumtur’ do të rikthehet në ekran në datën 16 maj.

 

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

Pas