ShowBizz

Kjo është arsyeja pse Darke vendosi të publikojë foto të djalit të tij

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:18 - 04/05/20 |
mapo.al

Darke gjithmonë ka qënë i rezervuar përsa i përketë jetës private. Ai ka tentuar që familjarët e tij veçanërisht djalin mos ta bëj publik në media. Por vetëm një muaj më parë ai ndahu në rrjetin Instagram imazhe të familjarëve dhe të Adonisit, djalit të tij.Dhe gjatë një interviste me Lil Wayne ai ka treguar se përse vendosi që të ndante fotot e të birit.“I postova ato fotografi dhe u ndjeva mirë. U ndjeva mirë që mund t’i ndaja ato me të gjithë. Nuk ishte diçka e planifikuar, nuk fola me askënd për këtë. Thjesht u zgjova një mëngjes dhe thashë, e di çfarë? Kjo është diçka që dua ta bëj. Dua të shkoj në vend të ndryshme me djalin tim, të shpenzoj kohë me të. Nuk doja që të ndjeja se zgjedhjet që kam bërë në jetë dhe fakti që jam i famshëm, të bënin që ai dhe familja ime të qëndronin gjithmonë të fshehur. Doja ta liroja veten nga kjo përgjegjësi”, është shprehur Darke.

 

View this post on Instagram

 

🏴‍☠️

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas