ShowBizz

Kjo është arsyeja pse Miley Cyrus nuk konsumon më drogë dhe alkool

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:18 - 29/06/20 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus disa kohë më parë ka treguar vetë se e konsumonte shumë alkoolin dhe marijuanën.


Por mesa duket ajo ka hequr dorë nga konsumimi. Kjo sepse këngëtarja ka bërë operacionin e kordave zanore.


Ajo tregon sesa e rëndësishme është për të, të jetë esëll.


“Ka qenë me të vërtetë e rëndësishme për mua gjatë vitit të kaluar që të bëja një jetë më të kthjellët, sepse me të vërtetë doja të përmirësohesha në zanatin tim. Në nëntor bëra një operacion për zërin. Për katër javë nuk flisja dot. Për 6 muajt e fundit kam qenë esëll”.


 

 

View this post on Instagram

 

Wash. Your. Hands. @wsjmag link in bio! Check it out! ❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

View this post on Instagram

 

sis cant be bothered with captions in 2020

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on


“Në fillim për shkak të operacionit, por më pas edhe për nënën. Nëna ime ishte e birësuar, dhe unë trashëgova disa nga ndjenjat që ajo kishte, ndjenjat e braktisjes dhe dëshira për të vërtetuar se je e kërkuar dhe e vlefshme. Prindërit e babait tim u divorcuan kur ai ishte 3 vjeç, kështu që ai u rrit vetë. Gjithë këto histori në familje më bënë të varesha dhe të përballesha me sfidat e shëndeti mendor.”, është shprehur këngëtarja.

 

View this post on Instagram

 

6 years ago today I was really drunk. (oh yeah and also threw a Bangerz album release party in NYC)

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas