Aktualitet

Kjo është ushtria jonë?Ish-ministri ironi: Nuk zë as çerek Bulevardi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:57 - 29/03/19 |
mapo.al

Ish-ministri Ylli Manjani ka ironizuar ceremoninë e sotme në kuadër të 10-vjetorit të anëtarësimit në NATO. Përmes një foto në rrjetet sociale, Manjani ironizon numrin e forcave që Shqipëria ka në NATO. “Kjo është Ushtria Shqiptare e NATOS?! As një çerek bulevardi nuk nxë”, shkruan Manjani.


REAGIMI I PLOTE


Kjo është Ushtria Shqiptare e NATOS?!As një çerek bulevardi nuk nxë.
Me kaq kamionë ushtarakë sa janë rrjeshtuar këtu, Kinostudio Shqipëria e Re xhironte filmin “Tomka dhe shokët e tij”…1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas