ShowBizz

Kjo është vajza bukuroshe që tërhoqi vëmendjen në “PërPuthen”

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:56 - 03/05/20 |
mapo.al

Pas largimit të Inës dhe Gerit nga “PërPuthen”, si çifti i parë i krijuar, Inën e zëvendësoi një vajzë e re. Ajo është Margaret dhe menjëherë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj perfekte. Bukuroshja brune, e cila është modele në profesion, bëri që djemtë të kthejnë sytë nga ajo.I pari që reagoi ishte Brikeno, i cili e pyeti atë se kush janë djemtë që i kanë bërë më shumë përshtypje. Margaret tha janë dy djem që ka krijuar një ide të mirë deri më tani, por nuk zgjodhi të zbulonte emra.Një gjë është e sigurt, Margaret turbulloi ujërat në “PërPuthen” dhe pëlqimet e djemve për dy vajzat më të “vjetra”, Antonetën dhe Edonën, mund të lëkunden.

 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas