ShowBizz

Kjo seksbombë e ‘pranon’ trupin e saj ashtu siç është…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:49 - 20/09/18 |
mapo.al

Courtney Stodden duket se më në fund nuk e vret mendjen për të ruajtur linjat.


24-vjeçarja që mori famë në “Celebrity Big Brother” ka postuar në Instagram disa foto me bikini dhe të brendshme kohët e fundit.


“Nuk haja në mënyrë që të isha elegante, por tani po mësoj që ta dua ushqimin.


Sigurisht që edhe ushqimi kërkon ekuilibër, si çdo gjë tjetër në jetë, por rëndësi ka që po ushqehem”,- shkruan Stodden në një nga fotot e saj.


<
>
stodden1 stodden2 stodden3 stodden4 stodden5 stodden6 stodden7 stodden8 stodden9 stodden10 stodden11 stodden12 stodden-lajmi


Etiketa: , ,

Pas