Aktualitet

Klasike pa tifozë, zbardhen formacionet në Tirana-Vllaznia


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:43 - 08/11/19 |
mapo.al

Stadiumi “Selman Stërmasi” ka hapur dyert për të pritur klasiken e futbollit shqiptar mes Tiranës dhe Vllaznisë.

Një 90 minutësh emocionues, ku vihen përballë dy skuadrat historike në vendin tonë, por çuditërisht do të luhet pa praninë e tifozëve.


Takimi do të startojë në orën 18:00,  teksa janë zbuluar edhe formacionet zyrtare.
Tirana: Lika, Vangjeli, Osmani, Imami, Ismajlgeci, Çelhaka, Halili, Batha, Cobinnah, Cale, Ngoo. Trajner: J. Ahmataj


Vllaznia: Sherri, Gurishta, Malota, Marku, Krymi, Ramadani, Hygor, Lika, Sinho, Maranhao. Trajner: M. Jonuz


1


Etiketa: , , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas