ShowBizz

Klea tregon për gjendjen e saj gjatë shtatzënisë, ja çfarë i thotë Elgiti

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:51 - 28/05/20 |
mapo.al

Klea Huta dhe këngëtari i njohur Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.


Edhe pse në muajin e fundit të shtatzënisë nepsi i Kleas ende vazhdon.


 


 


Ajo ka postuar në instagramin e saj, një foto ku përshkruan më së miri gjendjen e një vajze shtatzënë: e uritur. Nepsi gjatë shtatzënisë, është mjaft normale, e po kështu ndonjëherë edhe ankesat.

Ndaj Elgiti pa hezitim ka lënë një koment duke shkruar: “Edhe thua pastaj kam vënë peshë”.

 

 

View this post on Instagram

 

Daddy’s Boy 🥚loading —> 🍳

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on


Etiketa:

Pas