ShowBizz

Klipi ‘UN DÍA’ i Dua Lipës është një mrekulli dhe kjo falë TOKYO-s së ‘La Casa de Papel’


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:25 - 10/11/20 |
mapo.al

Orët e para të mëngjesit të sotëm Dua Lipa dhe J Balvin Bad Bunny dhe Tainy  kanë publikuar videoklipin e këngës së tyre më të re.

Titulli i saj është  ‘UN DÍA’ por vëmendjen në të e mori diçka tjetër.


 
Kryefjala e ‘UN DÍA’/“One Day” është aktorja e famshme e serialit hit “La Casa de Papel”, Úrsula Corberó e njohur me rolin e Tokyos.


Ajo është një nga aktoret më të pëlqyera dhe me siguri kjo këngë do kthehet në kolonën zanore të këtyre ditëve të nxehta vere.


 

1


Etiketa: , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas