Ngërç

Kllounata Qëndrore e Zgjedhjeve


               Publikuar në : 09:37 - 12/06/19 |
mapo.al


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Karikatura me profesionalizem !!! Respekte por do ishte mire te mos kishin anesi politike qe ti sherbenin vendit dhe popullit ..pra te ishin patriotike . Me politike te njeaneshme jemi deri ne fyt ….ka ardhur koha qe te mendojme per vendin e popullin te gjitha krahet politike duhet te jene ne qender te satires se mprehte per kaosin politik qe po i sjellin ketij vendi . Ideja interesi i popullit mbi gjithcka sidomos mbi politizimet partiake

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE
Pas