Kryesore

Klubi më i madh i orgjive në Europë: Alarmi nga sëmundja i terrorizon klientët
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:43 - 05/10/18 |
mapo.al

Një nga klubet më të mëdha të orgjive në Europë gjendet në Berlin të Gjermanisë dhe quhet KitKat.


Pak rroba, shumë seks.


Por klubi tashmë është në telashe për shkak të sëmundjes vdekjeprurëse të meningjitit.Një burrë, që kishte shkuar me dy gra, u diagnostikua me sëmundjen.


Pas kësaj, qindra njerëz kanë vërshuar nëpër spitale në Berlin, nga frika se mund të jenë prekur nga sëmundja.


Autoritetet kanë bërë thirrje për kontroll pasi sëmundja mund të jetë përhapur nga pështyma dhe kontakti i ngushtë trupor.

Që prej vitit 1994, klubi KitKat njihet për aktivitetet e tij seksuale të hapura. Gjithçka ëshët e lejuar aty.

Hyrja është dhjetë euro dhe më pas gjithçka e hapur. Lokali punon vetëm në fundjavë.

Kush nuk është i zhveshur, shikohet me habi në lokal.

<
>
kit1 kit2 kit3 Berlin - Kitkat-Club im Sage-Club


Etiketa: , ,

Pas