Aktualitet

Klubi turk solidarizohet për tërmentin tragjik me “Shqiponjë”

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:14 - 28/11/19 |
mapo.al

Tërmeti që tronditi Shqipërinë ditë e martë ka sensiblizuar të gjithë autoritet Europiane dhe shumë klube sportive.


Ekipi i fundit që i bashkohet solidaritetit për lëkundjet në vendit tonë është klubi i Menemensporit, ku aktivizohet portieri shqiptar, Gentian Selmani. Shokët e skuadrës janë mbledhur të gjithë së bashku, duke pozuar me simbolin e shqiponjës, teksa i janë gjendur pranë popullit shqiptar në këtë moment të vështirë.

Etiketa: , ,

Pas