Kryesore

Kodi Zgjedhor/ Presidenca i përgjigjet Ramës dhe Ballës: Reflektoni deri të enjten
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:55 - 27/10/20 |
mapo.al

Pas refuzimit nga ana e mazhorancës të thirrjeve që vijnë nga përfaqësuesit më të lartë të Bashkimit Europian për të mos e votuar Kodin Zgjedhor pa marrë më parë mendimin e Komisionit të Venecias, vjen dhe reagimi i Presidentit Ilir Meta.


Zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi i bën thirrje kreut të grupit parlamentar të PS-së, Taulant Ballës që të reflektojë deri të enjten dhe i fton socialistët që të mos e marrin më peng të ardhen evropiane të Shqipërisë.


Postimi i Tedi BlushitZ. Balla, reflektoni dhe thellohuni deri të enjten!


Presidenti e dëgjoi thirrjen e Europës!


Dëgjojeni edhe ju!

Boll e morrët peng të ardhmen europiane të Shqipërisë!🇦🇱️🇪🇺 

LEXO EDHE:  

Rama kundër BE: Mirëpresim opinionin e Venecias, por për zgjedhjet e tjera

Balla sulmon Metën: Ka për qëllim të sabotojë zgjedhjet e 25 prillit 

Ligjet rrëzojnë dekretin e Metës, Kodi Zgjedhor rivotohet të enjten


Etiketa: , ,

Pas