ShowBizz

Kohë pa e parë Elsa Lilën? Këngëtarja shfaqet më në fund


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:37 - 17/08/18 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur, Elsa Lila prej kohësh është “zhdukur” nga ekranet televizive, por megjithatë mbetet një ndër më të dashurat për publikun shqiptar.


Por, nga një foto e postuar së fundi në rrjetet sociale, është zbuluar edhe lidhja e saj me avokati e njohur, Saimir Vishaj.


Për të gjithë ju që nuk e dini, Vishaj është daja i këngëtares së njohur.Sot, ai ka publikuar një foto me Lilën ku shihen të përqafuar.“I lumtur me mbesën,“-shkruan avokati.Këngëtarja shfaqet në një formë shumë të mirë fizike, me flokët e zgjatur dhe e nxirë nga plazhi.

1


Etiketa: , , ,

Pas