Aktualitet

Kokaina e kapur në Kosovë, kreu i SPAK: Po peshohet ende


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:09 - 17/05/21 |
mapo.al

Kreu i SPAK, Arben Kraja, ka reaguar në lidhje me kokainën e kapur në Kosovë dhe që kishte përdorur portin e Durrësit si tranzit


Mësohet se operacioni ka qenë i përbashkët mes SPAK dhe DEA-s amerikane si dhe me policinë italiane e atë të Kosovës.


 “Operacioni i përbashkët mes SPAK, DEA-s, policisë italiane dhe asaj të Kosovës. Sasia e kokainës ende po peshohet.”-ka thënë Kraja. LEXO EDHE: 

Mapo siguron pamje nga sasia rekord e kokainës që u kap në Kosovë

1


Etiketa: ,

Pas