Aktualitet

Kokainë, kanabis dhe mosrespektim i orës policore, në pranga 5 persona


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:35 - 03/02/21 |
mapo.al

Tiranë – Mosrespektimi i orës policore është bërë  shkas që uniformat blu të kryejnë kontrolle në një prej restoranteve të peshkut në kinostudio.


Pas kontrollit rezultoi se policia gjeti një sasi të vogël kokaine dhe kanabisi (delta-8-THC / Area 52) dhe njeri prej personave në tavoline kishte thyer masën e sigurisë arrest shtëpie.


Raportohet se policia e Tiranës ka arrestuar 5 persona, mbi ta rëndojnë akuza si “Përdorimi i lëndëve narkotike” , “shkelja e orës policore” si dhe për njërin prej tyre “thyerje të masës së arrestit”.

1


Etiketa: ,

Pas