Aktualitet

Kolonjë/ Bie zjarri në banesë, ndërron jetë 89-vjeçari (Emri)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:38 - 22/11/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Podë të Kolonjës.


Njoftohet se një zjarr ka rënë në banesën e 89-vjeçarit, Vangjel Rusta ku si pasojë i moshuari ka ndërruar jetën.


Mësohet gjithashtu se 89-vjeçari jetonte i vetëm në banesë.

Njoftimi i Policisë:

Kolonjë/Informacion paraprakMë datë 22.11.2020, rreth orës 16:10, në fshatin Podë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit V. R., 89 vjeç, në të cilën jetonte i vetëm dhe për pasojë ky shtetas ka gjetur vdekjen.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

1


Etiketa: , , ,

Pas