Aktualitet

Komisioni i Ligjeve miraton projektligjin për bashkëqeverisjen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:58 - 19/10/21 |
mapo.al

Komisioni Ligjeve ka miratuar në parim projektligjin për bashkëqeverisjen.


Ky projektligj për bashkëqeverisjen u miratua me 12 vota pro dhe 6 kundër në komision.


Gjatë shqyrtimit të projektligjit në komision pati debate për mënyrën e funksionimit të tij.1Etiketa: ,

Pas