fbpx

Aktualitet

Konflikt në Korçë, plagoset me mjete të forta një person

               Publikuar në : 18:59 - 16/06/19 |
mapo.al

Një incident ka ndodhur pak më parë në qytetin e Korçës. Si pasojë e një konflikti ka mbetur i plagosur një person, i cili është dërguar menjëherë për në spitalin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në shëtitoren ‘Fan Noli’. Ende nuk dihen shkaqet e konfliktit. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur gjithë dinamikën e incidentit.


Vijon…

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas