Aktualitet

Kontroll perfekt dhe rrjetë e tundur, Benzema barazon Chelsean (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:52 - 27/04/21 |
mapo.al

Real Madrid ka arritur të rikthehet shpejt në lojë dhe të barazojë ndeshjen gjysmëfinale ndaj Chelsea në Madrid

Ishte i zakonshmi Benzema, që pas disa pasimesh në ajër, kontrolloi topin në perfeksion dhe goditi fort fluturimthi pak metra nga porta.


Me këtë gol, madrilenët hyjnë tërësisht në lojë dhe kanë shansin të përmbysin e të kthejnë shanset e kualifikimit në favorin e vet.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas