Aktualitet

Faqja e parë e gazetës Mapo për nesër
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:07 - 25/10/20 |
mapo.al

Kjo është kopertina e gazetës Mapo për nesër. Mapo është fokusuar në rastin tragjik të 53-vjecarit nga Ndroqi, që ndërroi jetë në dyert e QSUT pa marrë trajtimin e duhur shëndetësor, edhe pse një ditë para se të vdiste denoncoi në media.


Detaje dhe kontakti i gazetës me familjen e viktimës.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas