fbpx

ShowBizz

Kopje e pashembullt e njëra-tjetrës…(Foto)

               Publikuar në : 18:22 - 22/07/19 |
mapo.al

Princesha Charlotte,nuk ka trashëguar nga stërgjyshja e saj, mbretëresha Elizabeth, vetëm titullin.


Revista prestigjioze “Harper’s Bazaar” ka sjellë së fundmi disa fotografi të grumbulluara, ku mund të vihet re fare qartë se Charlotte është një kopje identike e mbretëreshës dhe se ngjan shumë pak me mamin Kate dhe babin William.Risjellim në vëmendje se princesha e vogël, e cila bëri 4 vjeç në 2 maj të këtij viti, është trashëgimtarja e katërt e fronit mbretëror në Angli.


<
>
Capture-170 Capture-169 Capture-168 Capture-167 Capture-166 Capture-165 Capture-164

 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas