Aktualitet

Tragjedia e Korçës, tre viktima brenda javës


               Publikuar në : 15:48 - 11/07/19 |
mapo.al

Brenda javës janë shuar 3 jetë në Korçë. Më 8 Korrik u vra 57-vjeçari Gramoz Nako, i cili jetonte në SHBA dhe ishte kthyer për pushime në Shqipëri. Një ditë më pas, 9 korrik, vetëvritet autori i krimit, 71-vjeçari Sefedin Zenellari.


Zenellari ishte kunati i Gramoz Nakos dhe i dha fund jetës në momentin që policia shkoi për ta arrestuar.Ndërsa ditën e sotme, 11 korrik ka ndërruar jetë vëllai Gramozit, 59-vjeçari Rasim Nako. Ai vuante nga një sëmundje e rëndë dhe nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkak të traumës që pësoi nga vrasja e vëllait.

Erdhi nga Amerika, Gramoz Nako u vra nga kunati për 13 mijë euro


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas