Aktualitet

Korçë – Traktori përmbyset nga ura, ndërron jetë drejtuesi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:52 - 28/04/21 |
mapo.al

Korçë – Një automjetmjet tip traktor është përmbysur nga ura, çka ka shkaktuar vdekje të menjëhershme të drejtuesit.


Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën Qatrom-Polenë, pranë vendit të quajtur “Ura e Polenës”, ku shtetasi B. T., rreth 55 vjeç, banues në fshatin Ravonik-Korçë, duke drejtuar një mjet bujqësor tip traktor, ka rënë nga ura.


Si pasojë e plagëve të marra nga aksidenti ka humbur jetën në vend 55 vjeçari.

Njoftimi i policisëMë datë 28.04.2021, rreth orës 13:20, në rrugën Qatrom-Polenë, pranë vendit të quajtur “Ura e Polenës”, shtetasi B. T., rreth 55 vjeç, banues në fshatin Ravonik-Korçë, duke drejtuar një mjet bujqësor tip traktor, ka rënë nga ura dhe për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Lexo edhe :  Aksident i trefishtë në Tiranë, plagosen dy persona


2


Etiketa: ,

Pas