Aktualitet

Koronavirusi i merr jetën mjekut nga Kukësi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:38 - 20/10/20 |
mapo.al

Koronavirusi i ka marrë jetën një tjetër mjeku shqiptar. Mësohet se ka humbur betejën me virusin e rëndë mjeku i njohur nga Kukësi, Astrit Haziri.


Lajmin e hidhur e kanë bërë të ditur familjarë dhe miq të mjekut, përmes mesazheve prekëse në rrjetet sociale.


“Zoti të past qu në xhehnet bab”, shkruan djali i doktorit të ndjerë Astrit Haziri, ndërsa të shumtë janë mesazhet nga qytetarë dhe njerëz që kanë marrë shërbim dhe e njihnin atë.“Shoku dhe miku im Astritit Haziri na merzite shume, virusi I pabese te mori ne pabesi, do ngelesh gjithmone ne mendjet dhe zemrat tona, zoti te falte xhenetin shoku im , Ngushellimet e mia. Familjes dhe te afermeve”, shkruan një mik i Astrit Hazirit.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas