Aktualitet

Koronavirusi i merr jetën mjekut të njohur në Berat


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:34 - 06/02/21 |
mapo.al

Lajmi i trishtë nga Berati. Mjeku i njohur Josif Dena ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit.

Doktori ishte infektuar prej disa ditësh, ndërsa nuk mundi të ftiojë betejën me sëmundjen.


“Doktor Sifii (Josif Dena) pas nje beteje me Covid. Një humbje e madhe për familjen dhe qytetin!
Ngushëllime familjes! U prehtë në paqe!” shkruan një nga faqet e qytetit të Beratit në rrjetet sociale.


Sot u shënuan 13 humbje jete dhe 1130 infektime nga koronavirusi, shifër rekord rastesh që nga fillimi i pandemisë në vend.


1


Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas