Aktualitet

Koronavirusi “mban peng” Anti-Shpifjen dhe Gjykatën Kushtetuese

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:38 - 28/02/20 |
mapo.al

Komisioni i Venecias ka anuluar sesionin e 20-21 marsit, në Shqipëri. Raportohet se shkak për anulimin e vizitës është kërcënimi nga koronavirusi, i cili ka shpërthyer në të gjitha kontinentet.


Ndërkohë, në këtë sesion Komisioni i Venecias do të publikonte dy raporte për Shqipërinë, mbi emërimet e gjyqtarëve në Gjykatën Kushtetuese dhe për paketën anti-shpifje.

Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas