Aktualitet

Koronavirusi në Greqi – 1269 infektime dhe 36 viktima në 24 orë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:20 - 28/02/21 |
mapo.al

Në 24 orët e fundit në Greqi janë regjistruar 1269 raste të reja me koronavirus.

391 pacientë janë të intubuar, ndërkohë që nga fillimi i pandemisë, 1,341 pacientë janë larguar nga institucionet shëndetësore.


Ndërsa 36 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin në 24 orët e fundit në Greqi.
1
Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas