Shqipëria mbyllet nesër prej orës 22:00 – Manastirliu: Administrata punë nga shtëpia

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët ka bërë të ditur se prej ditës së nesërme, datë 11 Nëntor hyjnë në fuqi masat e reja të propozuara nga Komiteti Teknik i Ekspertëve për parandalimin e COVID19. Manastirliu deklaroi se do të hyjnë në fuqi urdhrat për ndalimin e aktiviteteve … Continue reading Shqipëria mbyllet nesër prej orës 22:00 – Manastirliu: Administrata punë nga shtëpia