Aktualitet

KORRUPSIONI/ Mapo nesër: 1 mijë €, një arkë peshk dhe celular për një vend pune


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:21 - 14/07/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo ka në fokus në numrin e nesërm detajet e reja që janë zbardhur nga dosja e SPAK për ish-zv.ministren e Brendshme, Rovena Voda, e cila është caktuar në arrest shtëpie me akuzën e korrupsionit.


Voda ka kërkuar para dhe të mira materiale për të rregulluar në punë një grua në pozicion ekzekutiv në institucionin ku ajo ishte numri 2.


Nesër në Mapo do të gjeni suplementin ‘SPORT’. Gjithashtu mund të lexoni komente dhe analiza mbi aktualitetin në vend, rajon dhe botë.

1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas